space

Gizlilik Politikası

biodabulsam, hizmetlerini kullanabilmeniz için bazı bilgiler istemektedir. Bu bilgilerin toplanma amaçları ve kullanım şekilleri açıklamak istiyoruz. İş bu Gizlilik Politikası biodabulsam.com adresini ve mobil uygulamasını kapsamaktadır. Gizlilik Politikamızı inceleyerek sitede üyelerden ne türde bilgiler topladığımızı öğrenebilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek ve uygulamayı cihazınıza indirerek işbu Gizlilik Politikası’nda sözü edilen şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Hangi bilgileri neden topluyoruz?

Site üyelik aşamasında ve daha sonra Üyeler’den bazı kişisel bilgileri talep eder. Sitedeki kayıt formları, rezervasyon formları, anketler ve yarışmalar Üyeler’den kişisel ve iletişim bilgileri ile demografik bilgilerini vermelerini talep edebilir. Rezervasyon formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Kişisel bilgiler, satın alma işlemlerini gerçekleştirmek, talepleri karşılamak, talep edilen ürün ve hizmetleri sunmak ve Üyeler’in ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz promosyon, güncelleme veya özel kampanyalarımızdan haberdar etmek amacıyla kullanır. Konum belirlemek için, cihazınızın GPS ,yakındaki Kablosuz erişim noktaları ve baz istasyonları hakkında sağlayabileceği sensör verileri gibi çeşitli teknolojileri kullanarak size konumunuzu ve çevrenizdeki otelleri gösterir.

biodabulsam, Google Analytics ve türevleri gibi çeşitli 3. kişi ya da kuruluşların takip sistemlerini kullanmaktadır. Google Analytics, uygulamayı kullanan ziyaretçilerin uygulamada nasıl zaman geçirdiklerini anlamalarına yardımcı olan bir analiz aracıdır. Google Analytics müşterileri, ziyaretçilerin uygulama ile nasıl etkileşimde bulunduğuna ilişkin çeşitli raporlar görüntüleyebilir ve bu raporlar doğrultusunda uygulamarını iyileştirebilirler. Google Analytics, bilgileri anonim olarak toplar. Cihaza özel bilgiler toplayabiliriz (örneğin, donanım modeli, işletim sistemi sürümü, cihazın benzersiz tanıtıcıları ve mobil ağ bilgileri gibi). Toplanan bilgiler ile biodabulsam, müşteri profilini belirlemek ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla kullanmaktadır.

biodabulsam topladığı bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşıyor mu?

biodabulsam topladığı bilgilerin tamamını gizli olarak tutacağını, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder. Bu bilgilerin sadece bir kısmını (biodabulsam’ın belirlediği bilgiler) rezervasyon sırasında ilgili otelle paylaşılacaktır. Fakat tüm bilgiler iletilmeyecektir. biodabulsam bir şirketle birleşmesi veya devredilmesi durumunda bu bilgilerde devredilebilir. Herhangi bir yasal zorunluluk olduğunda (Mahkeme kararı, Savcı tutanakları vb.) biodabulsam istenen tüm bilgileri vermek zorundadır. Bu konu biodabulsam’ın taahhütlerini yerine getirmediği anlamına kesinlikle gelmez. Yasa dışı yollarla ve kötü niyetli kişi/kişiler tarafından bu bilgilerin bir kısmının veya tamamının ele geçirilmesi bu bilgilerin biodabulsam tarafından verildiği anlamına gelmemektedir. Bu durumda biodabulsam’ın herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.

Dış Linkler

Site’de diğer şirket veya organizasyonlara ait web sitelerine link verilebilir. Bu şirket veya organizasyonlar biodabulsam ile bir iş ortaklığı içinde veya başka bir şekilde ilişkide olsa dahi, biodabulsam bu dış linklerin gizlilik politikaları, uygulamaları veya içerikleri hakkında sorumlu tutulamaz. Bu linkler Üyeler’e sadece kolaylık olması amacıyla sağlanmıştır ve onlara erişim Üyeler’in sorumluluğundadır.

Güncellemeler ve Duyurulması

biodabulsam işbu Gizlilik Sözleşmesi’ni önceden bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili güncellemeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.